Klub důchodců Slaměnka Sokolov a Město Březová ve spolupráci s obcí Rovná zve dne 20. května 2017 seniory Sokolovska na již XI. JUBILEJNÍ ROČNÍK tradičního turistického pochodu BŘEZOVSKÁ SENIORSKÁ DESÍTKA.

Trasa povede částečně údolím Lobezského potoka poblíž dolu Jeroným, dědičné štoly Jeroným krajem bývalé obce Čistá k Památníku pochodu smrti, Čisteckým lesem přes bývalý Vranov do Rovné, kde proběhne předání účastnických listů a bude připraveno občerstvení.

v 8:00 h   zastávka MHD Sokolov/Těšovice

v 8:10 h   zastávka MHD Sokolov/Městský úřad

Odjezd z Rovné cca v 15:00 h v obráceném pořadí zastávek.

S sebou svačinu, pití, turistické vybavení atd.

Přečíst »6.4.2017

DĚTSKÝ FLORBALOVÝ TURNAJ

FbK DÉMONI Březová pořádají v neděli 19. března 2017 dětský florbalový turnaj s názvem VÍTÁNÍ JARA. Turnaj se uskuteční v hale MFC Březová od 14:00 hodin. Zveme všechny příznivce.

Přečíst »14.3.2017

Mezinárodní Mistrovství ČR v Trialu

Trial Team Březová Vás zve na Mezonárodní Mistrovství ČR v Trialu, které se bude konat v sobotu 1. 4. 2017 a v neděli 2. 4. 2017 na Výsluní v Březové u Sokolova. Start je v sobotu od 11:00 hodin a v neděli od 10.00 hodin. Více informací na http://www.ceskytrial.cz/

Přečíst »9.3.2017

VELIKONOČNÍ PRAKIÁDA

Město Březová a komise sportu pořádá velikonoční veřejnou soutěž ve střelbě z praku, která se uskuteční v neděli 16. dubna 2017 v malé tělocvičně 1. stupně ZŠ Březová. Soutěž pro děti začíná v 10:00 hodin a pro dospělé v 11:00 hodin. Prezence je v 9:30 hodin. Zveme všechny příznivce tohoto sportu.

Přečíst »7.3.2017

Václav Sladký zvítězil na KAM-LAUFu 2017

Na KAM-LAUFu se blýsknul Václav Sladký, když dokázal porazit favorita Jirku Hadravu. Václav je klasicky ve výborné formě, pomohly mu ale i Jirkovy technické problémy.

Přečíst »2.3.2017

VI. ročník Březovského siláka

Dne 29. 10. 2016 se konal již VI. ročník Březovského siláka v Bench pressu v multifunkční hale na Březové. Soutěžilo se ve třech váhových kategoriích – do 80 kg, do 100 kg a nad 100 kg.  Ve váze do 80 kg vyhrál Karel Kopal, který při své váze 79,8 kg vzepřel úctyhodných 175 kg a zajistil si tak 1. místo, jako druhý skončil Michal Michalíček, který je Karlovo největší soupeř a vzepřel 170 kg, jako třetí se umístil březovský Petr Bergman, který vzepřel 105 kg. Také ve váze do 80 kg bojoval Ondřej Hynek z Březové s výkonem 85 kg a Miroslav Kopal s výkonem 90 kg. Ve váze do 100 kg vyhrál David Czerge s výkonem 200 kg, jako druhý skončil březovský Jiří Krytinář s výko-nem 190 kg a na třetí příčce se umístil Jiří Šlonc s výkonem 165 kg, v této váze soutěžil i Milan Amstatter, který se s pěkným výkonem 150 kg umístil na 4. místě. Ve váze nad 100 kg vyhrál Josef Michalíček pěkným výkonem 210 kg, jako druhý se umístil Lukáš Suchý s výkonem 200 kg a třetí místo získal Pavel Polom s výkonem 190 kg, 4. místo obsadil březovský Petr Smitka s výkonem 180 kg. Poděkování patří hlavním sponzorům, bez nichž by se tato akce nemohlo uskutečnit. Jsou to: Město Březová, firmy Danek, Dehonit, Proforest, Pajtaš, Krš, Potraviny Březová.

Přečíst »3.1.2017

Titul nejlepšího střelce ČR zůstal na Březové

12. listopadu se v sále MFC Březová uskutečnila finálová soutěž M ČR ve střelbě z praku. Soutěže se zúčastnila plejáda nejlepších střelců z celé ČR a mistrovské

klání bylo obohaceno i o soutěže mládeže, dětí a amatérů.

Soutěž byla zahájena o desáté hodině dopolední a až v pozdních odpoledních hodinách bylo přistoupeno k vyhodnocení nejen březovské soutěže, ale došlo též předání trofejí nejlepším střelcům v rámci celého Mistrovsví ČR 2016. Tato akce by nemohla být uskutečněna bez podpory města a také bez nasazení týmu organizátorů, pořadatelů z klubu Březovský prak. Velký kus práce též odvedli členové sportovní komise, kteří koordinovali zpracování výsledků a zajišťovali řízení celé soutěže, a zvláštní poděkování patří také žákům 9. třídy naší ZŠ, kteří pomohli při organizaci, vykonávali funkci zapisovatelů aj. I oni měli možnost vyzkoušet si, jaké

to je si zastřílet z opravdového sportovního praku. V březovské finálové soutěži si nejlépe vedl Ladislav Truhlář, druhý o bod těsně skočil Karel Berka, shodný kteří tak obsadili 3. a 4. příčku, o další bod méně pak měl Jan Daniš, který tak skončil pátý, a šesté místo patří Jaroslavu Ullerovi. Z žen si nejlépe vedla Ludmila Vránová.

Celkové výsledky M ČR ve střelbě z praku 2016:

Absolutním vítězem a držitelem titulu Mistr ČR je opět Březovák Pavel Rozmuš, stříbro patří po letošním ročníku Ladislavu Truhlářovi a třetí nejvyšší příčku obsadil Karel Berka. 4. skončil Jan Hruška, 5. taktéž březovský Jan Daniš.