Mateřská škola, ul. Komenského přijme pracovníka/pracovnici na úklid mateřské školky

Mateřská škola, ul. Komenského přijme pracovníka/pracovnici na úklid mateřské školky

Mateřská škola přijme pracovníka úklidu s nástupem od 1. 8. 2017

Kontakní osoba: Jitka Hornerová, ředitelka školy 352 661 338, 739 710 421

Přečíst »5.6.2017  

Výtvarné úspěchy

Výtvarné úspěchy

Děti z naší mateřské školy Komenského se pod vedením paní učitelek často zúčastňují výtvarných soutěží.

Přečíst »27.4.2014  

Do vesmíru s MŠ Komenského

Do vesmíru s MŠ Komenského

Oslavu Dne Země pojaly děti z mateřské školy Komenského opravdu netradičně. Připoměly si , co Země potřebuje, aby byla zdravá a zjistily, že naše planeta je jen nepatrné zrnko prachu v nekonečném vesmíru.

Přečíst »4.5.2013  

Děti z MŠ Komenského mají novou minitělocvičnu

Děti z MŠ Komenského mají novou minitělocvičnu

Ve čtvrtek 10.11.2011 byla v mateřské škole Komenského slavnostně otevřena minitělocvična, která je součástí projektu "Cvičení nás baví". Projekt byl podpořen Nadačním fondem Veolia- Minigranty 2011- částkou 20 000,-Kč. Byla pořízena lezecká stěna pro děti, skluzavka, žebřík, dopadová žíněnka, koš na basketbal, rovnovážná kladina, terapeutický koberec a mnoho dalších pomůcek ke cvičení. Neméně zajímavý byl doprovodný program, který nabízel další možnosti sportovního využití pro děti. Rodiče získali zajímavé informace o vitamínových produktech pro děti, zdravé výživě,očních vadách a zdravého cvičení. Více na http://www.mskomenskeho.estranky.cz/fotoalbum/-spolecne-akce-/2011-2012/otvirame-minitelocvicnu/

Přečíst »14.11.2011  

MŠ Komenského a Technománie

MŠ Komenského a Technománie

Děti z mateřské školy Komenského v vámci projektu Technománie, navštívily malé Technické muzeum v jaderném krytě v Soklově www.jadernykryt.cz. Dozvěděli se k čemu slouží jaderný kryt a prohlédly si vystavené exponáty.

Přečíst »23.9.2011  

Rozloučení se školáky v MŠ Komenského

Rozloučení se školáky v MŠ Komenského

Letos Mateřská škola v ul. Komenského pojala trochu netradičně "Pasování školáků", které se uskutečnilo 21.6.2011 v hale Multifunkčního centra Březová. Součástí bylo krátké vystoupení, ve kterém se představily obě třídy se svým programem. A tak si v multifunkčním centru zatancovali Motýlkové a Rybičky připluly s námořníky a piráty. Záveřečné dekorování školáků bylo dojemnou tečkou za příjemným odpolednem. A protože kladné ohlasy z řad rodičů potěšili paní ředitelku MŠ, vypadá to, že tento způsob rozloučení se školáky se stane jejich další tradiční akcí.

Více na http://www.mskomenskeho.estranky.cz/fotoalbum/-spolecne-akce-/pasovani-skolaku/

Jitka Hornerová , ředitelka MŠ Komenského

 

Přečíst »24.6.2011  

Den dětí oslavily děti z MŠ Komenského

Den dětí oslavily děti z MŠ Komenského

Zahradní slavnost v MŠ Komenského
U příležitosti Dne dětí se zahrada mateřské školy Komenského stala areálem zábavy, soutěží a legrace. Slavnost byla otevřena dětem z mateřské školy, jejich kamarádům a sourozencům, dětem, které se do mateřské školy chystají na podzim i dětem z Baby- centra na Březové. Snad si každý našel kousek zábavy. Ať už při programu s klaunem Hugem nebo na skákacím hradu či při malování na obličej. Nechybělo ani občertvení a ňamka od paní kuchařky v podobě výborného štrúdlu. Více na http://www.mskomenskeho.estranky.cz/fotoalbum/-spolecne-akce-/zahradni-slavnost/ Jitka Hornerová

Přečíst »3.6.2011  

Základní informace

Mateřská škola Březová, Komenského 11, 356 01 Březová

Ředitel školy:
Jitka Hornerová

Telefon:
352 661 338

E-mail:
ms1brezova@c-box.cz

Web:
http://www.mskomenskeho.estranky.cz/

Přečíst »23.4.2011