Demonstrační soupravy pro výuku fyziky

Na základě žádosti ze dne 18.11.2011 získalo město Březová dotaci od Nadace ČEZ ve výši 190.000,- Kč. Tato dotace bude sloužit pro nákup Žákovských elementárních souprav pro výuku fyziky žáků ZŠ a město Březová se podílí na spolufinancování projektu částkou 60.000,- Kč. Smlouva o poskytnutí nadačního příspěvku byla podepsána dne 16.4.2012 a v současné době jsou již objednány požadované soupravy, které budou sloužit k praktickým pokusům v oboru elektřiny, mechaniky a nauky o teple. Nadace ČEZ již poskytla dotace městu Březová například pro revitalizaci třešňovky, parku u DPS nebo pro rozšíření dětského hřiště a dotace tak přispěly ke zlepšení stavu veřejného prostranství. Díky tomuto příspěvku Nadace ČEZ nyní dojde i ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky velmi zajímavého učebního předmětu fyziky a věříme, že toto zlepšení neocení pouze učitelé ale i žáci ZŠ v Březové.

Demonstrační soupravy pro výuku fyziky
27.6.2012