Zápis dětí do 1. třídy

Zápis do 1. třídy na naší škole

Dne 23. 1. 2013 proběhl zápis do první třídy. V letošním roce jsme do zápisu zapojili i žáky naší školy. Děvčata fungovala v rolích hostesek, které se staraly o budoucí prvňáčky a jejich doprovod před zápisem i po zápisu. Ve škole se objevil maskot "medvídek", který navodil uvolněnou atmosféru. Ale i o rodiče bylo postaráno. V provizorní "kavárně" ve školním vestibulu jim škola nabídla malé občerstvení. Z tohoto příjemného prostředí někteří rodiče vůbec nepospíchali a čekali, až si jejich děti pohrají a prohlédnou školu. Každého žáčka se svým doprovodem osobně přijal i pan ředitel. Zapsali jsme šikovné nastávající prvňáčky, na které se těší paní učitelka Jana Fajtová.

Mgr. Jana Fajtová
 

Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
25.1.2013