Vyhodnocení aktivních občanů roku 2015 (1. 2. 2016)

V malém sále MFC Březová se 1. února konalo tradiční setkání vedení města s aktivními občany Březové a integrovaných vsí. Pozváni byli členové celé řady zřízených komisí (kulturní, sportovní, sociální a zdravotní, pro integrované obce aj.), dále aktivní občané, kteří se podílí na organizaci volnočasových aktivit pro děti i dospělé v oblasti kultury a sportu, zástupci místních činorodých spolků, sportovních klubů atd. Starosta města asi sedmdesáti přítomným aktivistům vyjádřil poděkování a zdůraznil, že hlavně díky jim se těší Březová a naše přidružené vsi tak dobré pověsti v širokém okolí. Přítomní obdrželi jako symbolický výraz poděkování malou finanční odměnu a starosta města Miroslav Bouda využil této slavnostní příležitosti také k tomu, aby oficiálně poděkoval za odvedenou práci bývalému správci multifunkčního centra Pavlu Suchému, který počátkem roku odešel do důchodu, a představil přítomným nového vedoucího MFC Mgr. Michala Bedeče.

Mezi přítomnými nechyběli zástupci Českého čer­veného kříže, správci běžeckých stop, rybáři, zahrád­káři, členové dechovky, členové Svazu chovatelů, rudolečtí aktivisté, loutkaři, divadelní ochotníci, ­pra­kisté a další.

Vyhodnocení aktivních občanů roku 2015 (1. 2. 2016)
23.3.2016