Druhý díl Karlovarského Bahna

Druhý díl Karlovarského Bahna se jel v okolí Tří křížů a na start se postavila opět čtveřice našich závodníků.

Pavel Kodl, Kateřina Lacinová a Martin Řezáč startovali již před týdnem, Míroslav Brill si odbyl letošní závodní premiéru a k tomu si dal ještě běžecký závod. Tomáš Chvostek, který před týdnem vyhrál juniory, přišel z důvodu zranění aspoň o čtyřech (s berlema).

Pavel opět dobře odstartoval a první kolo se držel v čele s eliťákama, ale pak kvůli povolenému lanku u přehazovačky se jeho závod změnil spíše v silový trénink. Na nejrychlejší v celkovém pořadí to už bohužel nebylo. Přesto dojel celkově 4., ale ve své kategorii vyhrál. Kačka tentokrát startovala sama jako juniorka a tak měla vítězství velmi usnadněné. Proto si závod proměnila v seznamování s novým kolem, které dostala se zpožděním před týdnem. Martin Řezáč se vyvaroval chyb ve značení tratě závodu, bohužel měl problémy s přesmykačem kdy nešlo dobře řadit. Přesto si dojel pro pěkné 4.místo v kadetech.

Míra po vlažnějším startu se posouval pořadím vpřed a nakonec si dojel pro stříbrnou placku mezi nejmladšími veterány. Již předtím v běhu doběhl 4.

Jan Vokáč

Druhý díl Karlovarského Bahna
Druhý díl Karlovarského Bahna
30.3.2016