Titul nejlepšího střelce ČR zůstal na Březové

12. listopadu se v sále MFC Březová uskutečnila finálová soutěž M ČR ve střelbě z praku. Soutěže se zúčastnila plejáda nejlepších střelců z celé ČR a mistrovské

klání bylo obohaceno i o soutěže mládeže, dětí a amatérů.

Soutěž byla zahájena o desáté hodině dopolední a až v pozdních odpoledních hodinách bylo přistoupeno k vyhodnocení nejen březovské soutěže, ale došlo též předání trofejí nejlepším střelcům v rámci celého Mistrovsví ČR 2016. Tato akce by nemohla být uskutečněna bez podpory města a také bez nasazení týmu organizátorů, pořadatelů z klubu Březovský prak. Velký kus práce též odvedli členové sportovní komise, kteří koordinovali zpracování výsledků a zajišťovali řízení celé soutěže, a zvláštní poděkování patří také žákům 9. třídy naší ZŠ, kteří pomohli při organizaci, vykonávali funkci zapisovatelů aj. I oni měli možnost vyzkoušet si, jaké

to je si zastřílet z opravdového sportovního praku. V březovské finálové soutěži si nejlépe vedl Ladislav Truhlář, druhý o bod těsně skočil Karel Berka, shodný kteří tak obsadili 3. a 4. příčku, o další bod méně pak měl Jan Daniš, který tak skončil pátý, a šesté místo patří Jaroslavu Ullerovi. Z žen si nejlépe vedla Ludmila Vránová.

Celkové výsledky M ČR ve střelbě z praku 2016:

Absolutním vítězem a držitelem titulu Mistr ČR je opět Březovák Pavel Rozmuš, stříbro patří po letošním ročníku Ladislavu Truhlářovi a třetí nejvyšší příčku obsadil Karel Berka. 4. skončil Jan Hruška, 5. taktéž březovský Jan Daniš.