Zasíťování pozemků na Výsluní je ve finále

Další z historických investičních akcí města, Zasíťování pozemků pro výstavbu rodinných domů Výsluní, dospěla do finále. Budoucí stavebníci již skládají v pokladně města zálohu na kupní cenu, podepisují se smlouvy o smlouvách budoucích a připravují se již i konkrétní kupní smlouvy s příslušným geometrickým zaměřením jednotlivých parce l. V nedávných dnech proběhla série kolaudačních řízení jednotlivých stavebních objektů a energetici tak é za hájili práce na přívodu el. proudu. Tím bude zasíťování pozemků dokončeno a tyto budou připraven y k předání budoucím stavebníkům. I nadále plat í, že poptávka po stavebních pozemcích převyšuje nabídku a radnice tedy nemohla uspokojit všechny zájemce. Pro radnici je to tedy impuls uvažovat o dalších lokalitách k výstavbě RD.

Zasíťování pozemků na Výsluní je ve finále
3.1.2017