Kulturní dům a MFC Březová / Kino Admira má nový web !

Jeho součástí je i možnost internetových rezervací a prodeje vstupenek na jednotlivé filmy a divadla.

Přečíst »17.7.2017

Reportáž z červnového FESTIVALU DECHOVÝCH HUDEB BŘEZOVÁ 2017

Video reportáž z 2. ročníku FESTIVALU DECHOVÝCH HUDEB BŘEZOVÁ (24. 6. 2017) odvysílaná na TV Západ (Regionální televize).

Přečíst »10.7.2017

BŘEZOVÁ HOSTILA 2. FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB

V sobotu se v Březové uskutečnil již 2. ročník Festivalu dechových hudeb v Březové.

Přečíst »27.6.2017

Video pozvánka na FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB (24. 6. 2017)

Pozvání na 2. ročník FESTIVALU DECHOVÝCH HUDEB BŘEZOVÁ (24. 6. 2017) na TV Západ.

Přečíst »20.6.2017

Výstava v knihovně

K vidění v naší knihovně jsou opět keramické práce dětí keramického kroužku ZUŠ na Březové. Tentokrát jsou to úžasné kuličkové dráhy, podotýkáme funkční. Přijďte se podívat a vyzkoušet. Zveme Vás do naší knihovny. Vyjma pondělí 3.7. jsme tu pro Vás celé prázdniny. M+M

Březová chystá na letošní léto hned několik hudebních festiválků a jedny nové letní slavnosti!

Chybět nebudou každoročně pořádané akce v integrovaných obcích Rudolec či Kamenice, ale ani tradiční a nové hudební festivaly přímo v Březové.

Přečíst »12.6.2017 | Aktuality

POZOR!!! Uzavírka komunikace na Kamenici

Upozorňujeme na uzavření komunikace na Kamenici od 13. 6. do 14. 6. 2017, více informací viz příloha

Přečíst »6.6.2017 | Kamenice

Mateřská škola, ul. Komenského přijme pracovníka/pracovnici na úklid mateřské školky

Mateřská škola přijme pracovníka úklidu s nástupem od 1. 8. 2017

Kontakní osoba: Jitka Hornerová, ředitelka školy 352 661 338, 739 710 421

Kam po Sokolovsku
Mediální partner města: Český rozhlas Plzeň

Kino Admira - PROGRAM NA SRPEN 2017

Program digitálního kina Admira na měsíc srpen 2017, vč. zahajovacího filmu "Po strništi bos".

Přečíst »12.7.2017

PŘEHLED O KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍCH

Chcete mít aktuální přehled o kulturních či sportovních akcích nebo o samotném dění ve městě?

Město Březová nabízí hned několik možností, jak se nechat klidně informovat z pohodlí domova. Prvním z nich je informace prostřednictvím SMS. Nechte si o všech kulturních, sportovních či společenských akcích (a zároveň také o ostatním dění ve městě), zasílat informační SMS. Tato služba je zcela ZDARMA. Stačí nahlásit své telefonní číslo na sekretariát MÚ Březová (sl. Veronika Doudová, email: doudova@mu-brezova.cz, mobil.: 602 656 630, pevná linka: 352 633 563).

Druhou možností je nechat si zdarma zasílat na emailovou adresu měsíční přehled kulturních, sportovních a společenských akcí konaných v Kulturním domě a Multifunkčním centru Březová. Vaši emailovou adresu nahlaste vedoucímu KD a MFC (Mgr. Michal Bedeč, email: bedec@mu-brezova.cz). Od následujícího měsíce budete zařazení do mailing listu, ve kterém bude dostávat pravidelné přehledy, od programů kina přes divadla či sportovní akce na velkém sále. To vše také ZDARMA.

Přečíst »31.3.2017 | Ostatní