MASOPUST

Město Březová, kulturní komise ve spolupráci se Základní školou Březová a Kulturním domem Březová vás zve v úterý 28. února na tradiční oslavy MASOPUSTU. Průvod začíná na pěší zóně u Základní školy v 16 hodin, následně pokračuje přes náměstí míru, ulici okružní, ulici hlavní až do Multifunkčního centra Březová. Zde začne hlavní program od 16:45 hod. Pro děti je připraven dětský kabaret hudebního divadla Hnedle Vedle, balónkové řádění, malování na obličej a na bowlingu DJ. Dospělé pobaví v restauraci bavič Milan Pitkin a k tanci a poslechu zahraje Březováček. Občerstvení zajištěno, jednorázové vstupné do stanu s občerstvením činí 20,- Kč. Vstup do prostor MFC zdarma. Malí i velcí, nezapomeňte své masky.

6.2.2017