MASOPUST V OBRAZECH (28. února 2017)

Již tradiční březovský Masopust připravili letos organizátoři na poslední únorový den. Program tradičně začal předáním symbolického klíče od města a následoval průvod městem, doprovázený koňským povozem, který byl zakončený v sále kulturního domu. Zde byla pohřbena basa a následoval pestrý kulturní program. Pro děti byl vedle dalších atrakci připraven zajímavý kabaret hudebního divadla Hnedle vedle, dospělé zase v restauraci MFC bavil Milan Pitkin, který přítomné překvapil tím, že předvedl i své pěvecké schopnosti, o hudbu se pak staral tradičně kvalitní Březováček, omladina se mohla bavit v prostorech bowlingu a program doplnilo i vystoupení mažoretek. I přes nepřízeň počasí byl masopustní průvod opět hojný, prostory KD a MFC příslovečně praskaly ve švech a dle ohlasů hodnotili účastníci celý program velmi kladně. Velký kus práce při přípravě akce odvedli členové kulturní komise, ale i např. zaměstnanci školní jídelny naší ZŠ. Všem, kteří se na letošním Masopustu organizačně podíleli, patří velké poděkování.

MASOPUST V OBRAZECH (28. února 2017)
27.3.2017