Záměr pronájmu restaurace v Kamenici

Prostory k pronájmu tvoří výčep s posezením, malý sál, sociální zařízení pro hosty i pro personál. Kapacita posezení u výčepu je minimálně 35 osob, kapacita sálu minimálně 60 osob. Vnitřní prostory jsou tedy velmi vhodné mimo jiné i pro soukromé rodinné nebo firemní akce. Vytápění je zajištěno el. proudem a v průběhu následných úprav bude systém vytápění doplněn krbovými kamny na pevná paliva. K restauraci patří venkovní terasa a součástí nájmu je i prostor přilehlého amfiteátru, který má kapacitu až 150 osob a je zde zajištěn přívod el. proudu. V prostoru amfiteátru je nově postavená pergola. V následující etapě adaptace bude vybudováno ubytování pro personál, případně i turistické ubytování. V případě zájmu zajistí vlastník objektu přípojení k systému EET a internetu. Výše nájemného činí 2.500 Kč měsíčně (pronájem prostor a záloha na vodné a stočné), k této ceně bude připočten pronájem vybavení restaurace (nábytek atd., cca 2.000 Kč měsíčně). V rámci podpory zachování služeb v integrovaných obcích je zde uplatněna 50% sleva na nájemném v souladu s příslušným rozhodnutím RM Březová (základní nájemné by jinak činilo přes 5 tis. Kč).

Další informace na úřední desce města Březová: http://www.mu-brezova.cz/?section_id=6263

Záměr pronájmu restaurace v Kamenici
3.7.2017