KULTURNÍ ZÁŘÍ NA SOKOLOVSKU - Konec prázdnin - Za poklady Slavkovského lesa

Město Březová, Kulturní dům Březová a Krajské sdružení MAS Karlovarského kraje, z. s. zvou v rámci KULTURNÍHO ZÁŘÍ NA SOKOLOVSKU na akci KONEC PRÁZDNIN - "ZA POKLADY SLAVKOVSKÉHO LESA".

Celodenní program se uskuteční v sobotu 1. září 2018 v areálu Kulturního domu a MFC Březová.

Program:

13:00 - 15:00 Dětský maškarní karneval

Zábavný program pro děti zajištění agenturou Abel je plný soutěží, muziky a tancování. Uskuteční se ve venkovním amfiteátru (v případě špatného počasí upravený program v kinosále).

16:00 - 18:00 Vernisáž - putovní výstava

Výstava, která Vám umožní nahlédnout pod pokličku regionálních průmyslových podniků, se uskuteční na malém sále KD. Po vernisáži bude následovat povídání Ing. Michala Runda o proměnách krajiny během vývoje

průmyslu od historie po současnost. Pro návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení a na závěr také losování o zajímavé ceny. Putovní výstava bude návštěvníkům zpřístupněna po celý den.

19:00 - 23:00 Kulturní hudební program - kapely CODA, Uriah Heep Revival

Koncerty oblíbených regionálních hard rockových kapel CODA a URIAH HEEP REVIVAL proběhnou v rámci večerního kulturního programu v areálu venkovního amfiteátru.

Vstup na všechny body programu je ZDARMA. Občerstvení zajištěno po celý den.

Z akce budou pořizovány a následně zveřejňovány fotografie. Změna programu vyhrazena.

KULTURNÍ ZÁŘÍ NA SOKOLOVSKU - Konec prázdnin - Za poklady Slavkovského lesa
25.7.2018