Zájezd pro veřejnost - Zemský hřebčinec Písek, město Písek, zámek Hluboká nad Vltavou

Město Březová, komise kultury pořádá zájezd pro veřejnost zahrnující Zemský hřebčinec Písek, město Písek a zámek Hluboká nad Vltavou.

Termín zájezdu:

Sobota 6. října 2018

Program zájezdu:

Návštěva národní kulturní památky Zemský hřebčinec Písek - prohlídka s výkladem místního průvodce.

Přejezd do centra města Písek - procházka po známém středověkém Kamenném mostě a k dalším zajímavostem, individuální čas na oběd, kávu.

Přejezd do Hluboké nad Vltavou - prohlídka interiérů zámku Hluboká po trase Reprezentačního pokoje.

Vstupné:

500 Kč dospělí; 420 Kč senioři, studenti, děti 6-18 let; 280 Kč děti do 6 let

V cenách jsou zahrnuty všechny vstupy dle výše jmenovaného programu vč. služeb průvodce a příspěvku na dopravu. Převážnou část dopravy hradí město.

Poznámky:

Kapacita autobusu je 49 míst. Odjezd v 6:30 hod. z autobusového nádraží Březová.

Návrat předpokládán ve večerních hodinách.

Zahájení prodeje ve středu 1. srpna 2018 od 15 hod. v Infocentru MěÚ Březová (vstupné bude vybíráno ihned při rezervaci místa).

25.7.2018