Vánoční kulturní dům

Vánoční kulturní dům

Přijďte k nám nasát vánoční atmosféru. Připravili jsme pro vás výstavu betlémů, příjemnou náladu navodí pohled na rozsvícenou výstavu vánočních domků a inspirací pro vás mohou být naše nazdobené vánoční stromky.

Krásné a pohodové Vánoce přejí za celý KD Míša a Míša

Pozvánka na 9. zasedání Zastupitelstva města Březová

Pozvánka na 9. zasedání Zastupitelstva města Březová, které se bude konat se bude konat ve pondělí 17. prosince 2018 od 17:00 hod.

OHLÉDNUTÍ ZA HORKÝM LÉTEM NA KAMENICI

OHLÉDNUTÍ ZA HORKÝM LÉTEM NA KAMENICI

V těchto deštivých a chladných dnech asi neuškodí malé ohlédnutí za krásnými dny letošního léta. V sobotu 7. července se konal již třetí ročník turnaje v pétanque. Prostranství u naší nové pergoly na Kamenici je pro tuto aktivitu ideální, a tak se alespoň jednou za rok sejdeme k této společenské, spíše než sportovní, hře, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Také účast „našich důchodců“ je vždy příkladná. Poděkování patří rodině Krauzů za ruční výrobu medailí pro vítěze. Další sportovní akcí byl turnaj v líném tenise (čtyřhra), který jsme pořádali 4. srpna na místním hřišti. Do turnaje se na poslední chvíli přihlásilo osm hráčů, z nichž byly tři páry smíšené a jeden ryze mužský. Hrálo se systémem každý s každým a z vítězství se radovali Petr Ontko a Nicole Krauzová, kteří prošli všemi zápasy bez jediné porážky. Bohužel se z této akce nedochovala žádná fotodokumentace, brali jsme to jako nultý a zkušební ročník, takže příští rok se všemi „oficialitami“. V sobotu 8. září 2018 se pak uskutečnil další ročník turnaje v nohejbale na Kamenici. Za příznivého počasí se na hřišti sešlo osm tříčlenných družstev, základní část se odehrála ve dvou skupinách „každý s každým“ a pak systémem play-off. V zápase o třetí místo porazil tým Autoškoly Vyskočil nohejbalisty z Březové. Finále vyhrál tým „FILE“, když ve finálové bitvě porazil družstvo „MÁCA“. I když nejsou sportovní prostory na Kamenici na špičkové úrovni, všichni zúčastnění svými výkony potvrdili, že nohejbal umí a svým herním projevem rozhodně nezklamali. Za zmínku také stojí nejstarší tým turnaje, který sice skončil na posledním osmém místě, ale s věkovým součtem více jak 200 let si zaslouží velkou poklonu. Výbornou sportovní kulisu pak jistě doplnilo i zázemí s pestrým občerstvením. Realizační tým touto cestou děkuje všem hráčům za jejich účast a městu Březová za finanční a technickou podporu.

Přečíst »5.12.2018 | Ze sportu  

OHLÉDNUTÍ ZA TRADIČNÍM PODZIMNÍM CYKLOVÝŠLAPEM (6. 10. 2018)

OHLÉDNUTÍ ZA TRADIČNÍM PODZIMNÍM CYKLOVÝŠLAPEM (6. 10. 2018)

Na 6. říjen připravila sportovní komise města další ročník oblíbeného podzimního cyklovýšlapu. Letos ho provázelo příjemné slunečné počasí a i díky němu byl zřejmě letos o účast nebývalý zájem. Na startu u restaurace Start se sešlo na 50 účastníků, kteří se vydali na kolech do okolních kopců. Po absolvování výjezdu přes Lobzy a Rovnou na Kostelní Břízu či až do Lazů pak zamířili do cíle v Rudolci, kde pro ně bylo připraveno vítané malé občerstvení.

Přečíst »5.12.2018 | Ze sportu  

Vánoce v knihovně

Vánoce v knihovně

Počasí se to snaží popírat, ale pravda je taková, že Vánoce jsou na dohled. A to je čas pro opětovné tvořivé setkání žen v březovské knihovně.  Letos se uskutečnilo 15.11. a  účastnice se pod vedením  a s pomocí Vendy a Marty  učily  nové technice výroby svátečních dekorací. Vznikaly křehké skvosty vyráběné z korálků. V příjemné atmosféře s dobrotami na stolech utekly téměř tři hodinky jako voda a v závěru se všechny amatérky mohly pochlubit téměř profesionálním výsledkem - nádhernými zářícími hvězdami a něžnými andílky. Výtvory nadchly úplně všechny. Na vánočních stromcích jim to bude slušet.  Není proto divu, že akce opět vyvolala velký ohlas a všechny účastnice se rovnou přihlásily na další jarní pokračování. Takže díky všem zúčastněným a před Velikonoci nashledanou. Velké díky patří také paní Kobylákové, Knířové a Valečkové za sladké pohoštění. M+M

Prezentace kulturních, sportovních, společenských a investičních akcí uskutečněných v letech 2014 - 2018

Prezentace kulturních, sportovních, společenských a investičních akcí uskutečněných v letech 2014 - 2018

Prezentace kulturních, sportovních, společenských a investičních akcí uskutečněných v uplynulém volebním období 2014 - 2018.

Přečíst »1.11.2018  

Změny pro cestující v MHD Sokolov od 1. 1. 2019

Změny pro cestující v MHD Sokolov od 1. 1. 2019

Od 1.1.2019 bude společnost LIGNETA autobusy s.r.o. zajišťovat veřejnou autobusovou dopravu pro město Sokolov. Stávající čipové karty nelze použít, o novou čipovou kartu si od 01.12.2018 můžete zažádat v informační kanceláři na Terminálu Sokolov. Nová karta je přenosná, poplatek za vydání nové čipové karty činí 100,- Kč. Platnost nové čipové karty je 3 roky. Pokud máte na stávající kartě nahrán časový lístek, tak po předložení dokladu o zakoupení Vám bude časový lístek nahrán na novou kartu. Novou čipovou kartu LIGNETA můžete použít na jakémkoliv i meziměstském spoji společnosti LIGNETA. Vaší současnou čipovou kartu můžete nadále využít na linkách společnosti Autobusy Karlovy Vary ,a.s..

Stávající systém odbavení i způsoby platby včetně ceny jízdného zůstane zachován.

Přečíst »23.10.2018 | Ostatní  
Kam po Sokolovsku
Kam po Sokolovsku
Mediální partner města: Český rozhlas Plzeň

BŘEZOVSKÝ ADVENT 2018

BŘEZOVSKÝ ADVENT 2018

Souhrn adventních a vánočních akcí v Březové.

KINO ADMIRA - PROGRAM NA PROSINEC 2018

KINO ADMIRA - PROGRAM NA PROSINEC 2018

Program digitálního kina Admira na PROSINEC 2018.

Vánoční koncert (ZuŠ Sokolov)

Vánoční koncert (ZuŠ Sokolov)

Dne 18. prosince od 17:30 h v loutkovém sále Kulturního domu na Březové.

Přečíst »29.11.2018  

Promítání KINA ADMIRA mezi svátky

Promítání KINA ADMIRA mezi svátky

Promítání kina Admira mezi vánočními svátky

Turnaj v malé kopané O POHÁR STAROSTY MĚSTA BŘEZOVÁ

Turnaj v malé kopané O POHÁR STAROSTY MĚSTA BŘEZOVÁ

Dne 22. 12. 2018 turnaj O POHÁR STAROSTY MĚSTA BŘEZOVÁ.

Přečíst »10.12.2018 | Ze sportu  

BŘEZOVSKÝ VÁNOČNÍ TURNAJ V ŠIPKÁCH

BŘEZOVSKÝ VÁNOČNÍ TURNAJ V ŠIPKÁCH

Dne 22. 12. 2018 v restauraci KD Březová od 14:30 h turnaj v šipkách.

Přečíst »13.12.2018 | Ze sportu  

Vánoční setkání s občany

Vánoční setkání s občany

Dne 24. 12. 2018 v 16:30 hodin SETKÁNÍ S BŘEZOVSKÝMI OBČANY

Přečíst »12.11.2018 | Ze sportu