Vše pro bezpečí seniorů (15. června 2011)

Městská policie Sokolov ve spolupráci s policií České republiky  s Hasičským záchranným sborem Karlovarského kraje a Městem Březová zve všechny seniory na přednášku "VŠE PRO BEZPEČÍ SENIORŮ", která se uskuteční 15. 6. 2011 od 9.30 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Březová. Představen bude seniorům nový strážník pro Březovou a integrované obce Petr Krágl. Senioři získají cenné informace ohledně osobní bezpečnosti, prevence před napadením, ochrany sebe a svého majetku. Dále získají aktuální přehled o bezpečnostní situaci na Březové a okolí. V závěru se dozví prevenci před vznikem požáru, pálení trávy a porostů, které mohou zavinit vznik požáru a nejčastější chyby seniorů v domácnosti s ohledem předcházení vzniku požáru.

16.5.2011